Způsob přihlašování se do systému

Jak to funguje, podrobně?

Přihlašování do registračního systému kissj probíhá výhradně přes email a není k tomu potřeba žádné heslo.

Při prvním přístupu do systému zadáš svůj email. Zároveň dostaneš email, kde bude jediné tlačítko s odkazem - po kliku na něj můžeš začít vyplňovat údaje.

Zůstáváš automaticky přihlášen, dokud se ručně neodhlásíš.

Až se odhlásíš, nikdo cizí k tvým datům z tvého zařízení nemůže.

Pro přihlášení se zpět k tvým údajům vyplň email na přihlašovací stránce a potvrď. Znovu ti pošleme mail s přihlašovacím tlačítkem a ty se klikem na něj přihlásíš stejně jako poprvě.

Pozor, mail má platnost pouze 15 minut. Potom si musíš nechat poslat nový. Toto je ochrana proti tomu, kdyby se ti někdo dostal do tvé emailové schránky, tak se nemůže přihlásit emailu, z kterého jsi se již k přihlášení proklikl.

Po přihlášení mail přestane být platný - pokud se tedy rychle příhlásíš i odhlásíš, další přihlášení ze stejného emailu nebude možné - musíš si nechat poslat další přihlašovací email.

Všechno toto zabezpečení navíc má jediný úkol - udržet tvoje údaje v co největším bezpečí, podobně jako to dělají třeba banky a další velké portály.

Kdyby byl s přihlášením nebo jinou součástí systému jakýkoliv problém, napiš nám na mail cej2018@skaut.cz a zkusíme ti pomoci, jak jen budeme moci.

Zpět